1.FASİKÜL OSMANLI GERİLEME DAĞILMA VE İNKILAP TARİHİNE GİRİŞ

İçeriğinde 1 adet konu anlatım kitabı ve 1 adet soru bankası ile 21 ders videosu bulunmaktadır.

Advanced 5(21 Puanlar) 580 Kayıtlı Öğrenci
Ekleyen.. Ersin Karahan Son Güncelleme Sun, 05-Dec-2021 Turkce
Ne Öğreneceksiniz??

Bu ders için müfredat
23 Dersler 19:04:08 Saat
1. FASİKÜL OSMANLI GERİLEME VE DAĞILMA DÖNEMİ VİDEO KURS
23 Dersler 19:04:08 Saat
  • OSMANLI GERİLEME VE DAĞILMA DÖNEMİ KONU ANLATIM ( PDF )
  • OSMANLI GERİLEME VE DAĞILMA DÖNEMİ SORU BANKASI ( PDF )
  • VİDEO 1 00:42:29
  • VİDEO 2 01:11:57
  • VİDEO 3 00:41:49
  • VİDEO 4 01:06:40
  • VİDEO 5 00:45:52
  • VİDEO 6 01:08:34
  • VİDEO 7 00:56:43
  • VİDEO 8 00:48:29
  • VİDEO 9 00:59:12
  • VİDEO 10 00:50:13
  • VİDEO 11 01:33:50
  • VİDEO 12 00:57:58
  • VİDEO 13 00:52:09
  • VİDEO 14 00:47:54
  • VİDEO 15 00:44:59
  • VİDEO 16 00:50:12
  • VİDEO 17 00:35:28
  • VİDEO 18 00:43:49
  • VİDEO 19 00:57:51
  • VİDEO 20 00:51:38
  • VİDEO 21 00:56:22
Gereksinimler
  • WİFİ
  • FOTOKOPİ ÇIKTILARI
  • GÜNDE EN AZ 3 VİDEO İZLENMELİ
  • DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA
+ Daha fazla göster
Ders Açıklaması

BU DERGİMİZ VİDEO KURS SİSTEMİMİZİN TEMELİNİ OLUŞTURMAKTADIR.

BU DERGİMİZDE HER ŞEYİN TEMELİNİ ATIYORUZ.

HER ŞEYİ SIFIRDAN ANLATIYORUZ. BUNUN İÇİN İLK BAŞTA TARİH KELİMELERİNİ VE TERİMLERİNİ ÖĞRETİYORUZ.

KELİMELERLE ALT YAPIYI KURDUKTAN SONRA OSMANLI GERİLEME VE DAĞILMA DÖNEMLERİNİ ANLATIYORUZ.

BU DERGİMİZ 21 VİDEODAN OLUŞMAKTADIR. 

21 VİDEO BİTTİKTEN SONRA BU DERGİ İÇİN YAZILMIŞ ÇOK ÖZEL SORULARI ÇÖZÜYORUZ.

BU DERGİNİN BİTİMİYLE BİRLİKTE İNKILAP TARİHİNE GİRİŞ BÖLÜMÜNE ULAŞMIŞ OLUYORUZ

+ Daha fazla göster
Diğer ilgili kurslar
09:33:28 Saat
Güncellenmiş Sun, 05-Dec-2021
5 56 70TL
05:58:12 Saat
Güncellenmiş Sun, 05-Dec-2021
5 17 70TL
04:37:28 Saat
Güncellenmiş Sun, 05-Dec-2021
0 13 70TL
08:50:06 Saat
Güncellenmiş Sun, 05-Dec-2021
0 13 70TL
08:53:17 Saat
Güncellenmiş Sun, 05-Dec-2021
0 8 70TL
02:44:42 Saat
Güncellenmiş Sun, 05-Dec-2021
0 8 70TL
Öğretmen Hakkında
  • 94 Yorumlar
  • 2241 Öğrenciler
  • 16 Dersler
+ Daha fazla göster
Evrenler Bilişim Teknolojileri

Ersin Karahan

Öğrenci geri bildirimi
5
Ortalama puanı
  • 4%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 95%
Yorumlar
  • Tue, 12-May-2020
    Selim Eren
  • Wed, 20-May-2020
    Hüseyın Özden
    Süper bir anlatımdı hocam tarihi resmen yaşattınız teşekkür ederim emeğinize, yüreğinize sağlık.
  • Sun, 14-Jun-2020
    GÜL YOLDAŞ
  • Mon, 15-Jun-2020
    Güllüşah Yeģin
  • Mon, 15-Jun-2020
    Serpil Akgün
  • Thu, 18-Jun-2020
  • Fri, 24-Jul-2020
  • Wed, 12-Aug-2020
  • Thu, 12-Nov-2020
    İsa Selçuk
  • Sun, 15-Nov-2020
    Gülfer Doğan
  • Tue, 01-Dec-2020
  • Sun, 13-Dec-2020
  • Tue, 20-Jul-2021
  • Wed, 17-Nov-2021
    Emre Muşlu
  • Mon, 13-Dec-2021
    Kübra Yılmaz
  • Wed, 24-Nov-2021
    Tuğba Örünk
  • Wed, 24-Nov-2021
    Mücahit Kılıç
  • Thu, 25-Nov-2021
    Abdulkadir Günal
  • Thu, 25-Nov-2021
    Cansu Aker
  • Mon, 14-Feb-2022
  • Wed, 02-Mar-2022
    Pınar Dönmez
70TL
Satın al
Özellikleri.:
  • 19:04:08 Saat Videolar
  • 23 Dersler
  • 1 Yıl Erişim
  • Tablet PC'den Erişim